gekke maondaagsvereiniging

DE PLAGGENHOUWERS

  • De liedjesaovend is gewonne door Björn van Berkel met ut liedje "Ventilere!".
  • Gjownie, Moira en Juul winne de jeugdliedjesaovend met "Konfetti"!
Jaor Vereiniging Broéd Broédegom
1954 Ruiterclub Lien Gubben Hay Welles
1955 Ruiterclub Nes Kurstjens Jaer Sillen
1956 Ruiterclub Lies Hendrikx Teng Bruinen
1957 GFC'33 Trix vd Bercken Albert Hermkes
1958 Gemengde Zangvereiniging Mientje Wanten Jan vd Bercken
1959 GFC'33 Mia Simons Jo Verlinden
1960 GFC'33 Agnes Kursten Leo vd Bercken
1961 Ruiterclub Till Verbeek Cas Leijser
1962 Zangvereiniging Ger Vaessen Servaes Huys
1963 Kaartclub Annelies Seuren Sjraar Joosten
1964 GFC'33 Gert vd Laar Hay vd Boogaart
1965 Zoë mâr Kid Joosten Ad vd Vleuten
1966 De Zwaantjes Toos vd Boogaard Gradje Bouten
1967 Tennisclub Els Seegers Toon Dielen
1968 GFC'33 Annie Stappers Ger v Rens
1969 Visclub Mie Hermkens Harrie Hermkens
1970 Hermeniej Clim Zeelen Sjeng Herkens
1971 Gemengde Zangvereiniging Johann Zeelen Lowie Voesten
1972 Kerkkoër Nellie v Hegelsom André vd Sanden
1973 Vrouwenbônd Berta Paulus Lei Titulaer
1974 SV Aspargos Truus Jacobs Alf Verhaegh
1975 Zet Door Annemie Seuren Sef Clevers
1976 Blank Mielke Gerrits Bernard Seggelinck
1977 GFC'33 Jeanne Coenen Nol Verhofstad
1978 Californië Annie in 't Zandt Jo Lucassen
1979 Zwaan/Ruiterclub Annie v Hegelsom Gill Paulus
1980 GEB José Vercoulen Jan Frencken
1981 Zangvereiniging Els Bleukx Frans v Gardingen
1982 SV Aspargos Marlies Boonen Ben Teeuwen
1983 Tennisclub Ria Cordang Hay Berkers
1984 Kroegzengers/Ruggesteunen Terry vd Beuken Leo Stappers
1985 Ruiterclub Marleen Jenniskens Wim Coenen
1986 LVB Wil Versleijen Theo Leijser
1987 Tieslepkes Aggie Boers Huub Boers
1988 Hermeniej Mieke vd Bercken Noud Alsters
1989 Ald Prinse Nel Driessen Jan v Rens
1990 SV Aspargos Jolanda Smits Theo Bouten
1991 De Zwaantjes Jaceline Roeffen Jos Wijnen
1992 De Plaggenhouwers José Wennekers Funs Bos
1993 GFC'33 Corina Moren Jos Clevers
1994 Stamboys Ag Verhaegh-Verbeek Ger Straten
1995 Schutteriej Miek Rootbeen Ger Versleijen
1996 Kroegzengers/Ruggesteunen Truus de Kievit Hay Verbong
1997 Gemeinte Marcella Dings Piet Seegers
1998 Gemengde Zangvereiniging Bea van Dijk-Seegers Sraar Voesten
1999 SV Aspargos Annet Geurts Jan Hermkes
2000 - - -
2001 The Company Juul Gubbels Willem Hendrix
2002 Hermeniej Janneke Seegers Pim vd Pasch
2003 Personiël Kloëster Sandra Janssen-Hagens Leo Hauser
2004 Ald Prinse Henriëtte Muijres Jan Geraets
2005 SV Aspargos Veronique Ewalts Peter Leeuw
2006 Schutteriej Carin Alberts Wiel Gerits
2007 The Company Ria Kepser Huub Aarts
2008 Kloëte Kook Nicole Alsters Jeroen van Dijk
2009 Stamboys Bep Baars Jos Mulders
2010 Ericaplein Renske Boonen Ron Muijres
2011 Veterane GFC'33 Lucie Stappers Theo Collin
2012 Hermeniej Marieke van Dijk Jeron Verweij
2013 Ald Prinse Patricia Minten Tijs Meewis
2014 Gewoën Grubbevors Moniek Robins Björn van Berkel
2015 SV Aspargos Esther Luijpers Gert Benders
2016 Mariposa Tanja Vastbinder Stan Marcelissen
2017 Vrindegroep 'De Kelder' Pam Boonen Geert Lommen